Op 17 en 18 maart 2026 waren wij aanwezig op de Feira Mercoagro in Chapecó, Brazilië: de grootste vakbeurs voor de vlees- en foodprocessingindustrie in Latijns-Amerika. Met onze deelname hebben we een mooie stap gezet in het verder versterken van onze internationale positie.

Onze collega’s William Van Ampting (CEO) en Bernard Voortman (International Sales Manager) reisden via São Paulo naar Chapecó om ons ter plaatse te vertegenwoordigen. Samen met onze partners Cabinplant Latam en CAT² (Catsquared) ontvingen zij bezoekers en gingen zij in gesprek over het optimaliseren van processen binnen de foodprocessingindustrie.

De beurs bood volop gelegenheid om waardevolle gesprekken te voeren met zowel bestaande als nieuwe relaties. We hebben kennis gedeeld, inzichten opgedaan en verkend hoe organisaties hun processen verder kunnen verbeteren.

Een belangrijk resultaat van onze deelname was de kennismaking met BRF. In deze gesprekken is de intentie uitgesproken om een partnerschap op te zetten, waarmee een eerste basis is gelegd voor verdere samenwerking in de regio.

Daarnaast hebben we ons geïntroduceerd bij diverse OEM-partijen, met name op het gebied van packaging. Ook spraken we meerdere vleesverwerkende bedrijven, waarvan de opvolging deels wordt opgepakt samen met Cabinplant.

Mercoagro 2026 gaf ons waardevolle inzichten in de ontwikkelingen binnen de Latijns-Amerikaanse markt en heeft geleid tot concrete aanknopingspunten voor vervolg. Wij kijken dan ook terug op een geslaagde deelname en zien volop kansen voor verdere groei en samenwerking in de regio.